Mapa życia - jak planować swoje działania ?

AIP UJ zaprasza na szkolenie!

Czujesz że ostatnio nie ogarniasz swojego życia? Ciągle brakuje Ci czasu? Nie jesteś zadowolony/a z tego co jest teraz?
W takim razie zapraszamy na warsztat:

 

Mapa życia czyli fundament planowania.

Podczas tego warsztatu m.in poznasz 5 sfer życia, które są podstawą do dobrego zarządzania sobą w czasie, zastanowisz się co jest dla Ciebie ważne w tych 5 aspektach, jakie masz cele i jak według tego postępować  a z pomocą przyjdzie aplikacja mobilna – Mindly . Poznasz również podstawy dobrego planowania i co zrobić by w krótszym czasie zrobić więcej. 

Zaletą tych warsztatów jest to, że pracujesz  nad własnym życiem, zajmujesz się tym co dotyczy Ciebie – wychodzisz z gotowym pakietem, dzięki któremu będziesz sprawniej funkcjonował/a. Zapraszamy! 

 

UWAGA: Każdy uczestnik musi być gotowy do zainstalowania na swoim telefonie aplikacji mobilnej: Mindly

Wszyscy, którzy wezmą udział w tych bezpłatnych warsztatach, otrzymają zniżkę na cykl warsztatów związanych z zarządzaniem sobą w czasie. 

Gdzie: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ – Łojasiewicza 6

Kiedy: 24 marca (piątek) 14:00 – 17:00

Ilość osób: min – 6 osób, max – 10 osób

Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "Mapa życia czyli fundament planowania" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

 

Karolina Tomaszczyk – studentka IV roku psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, członek psychologicznego koła naukowego PRAGMA, stażystka w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UJ.  Artystyczna  dusza  z wieloma zainteresowaniami lubiąca wyzwania i wciąż szukająca kolejnych możliwości rozwoju. 

Data opublikowania: 16.03.2017
Osoba publikująca: Edyta Giżycka