Spotkanie SIG poświęcone tematyce designu w life science

Zapraszamy na spotkanie SIG poświęcone tematyce designu w life science organizowane przez Klaster LifeScience Kraków. W spotkaniu weźmie udział broker CTT CITTRU.

Zaproszeni goście podpowiedzą jak dobrze planować i wdrażać produkty na rynek, o czym pamiętać i na jakie elementy zwracać szczególną uwagę.

miejsce: Satori Cafe na ul. Józefa 25

data, godz.: 20 lipca, 16:00 – 18:00

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej informacji: lifescience.pl

Rejestracja: FORMULARZ

Prelegenci:

Karolina Perrin, Anna Charko – „Ścieżka zdrowia: jak zaprojektować usługę zorientowaną na pacjenta?” | KarekDesign,

Edyta Giżycka – „Jak wprowadzać CHCIANE produkty na rynek?” | CTT CITTRU,

Marek Liskiewicz – „Rola projektanta wzornictwa przemysłowego w procesie wdrażania nowych produktów rynkowych” | Akademia Sztuk Pięknych.

Spotkanie adresowane jest głównie do osób, które planują lub prowadzą biznes w branży life science; studentów i absolwentów kierunków związanych z biologią, biotechnologią, farmacją i biomedycyną a także pracowników laboratoriów oraz jednostek naukowo – badawczych.

03LIP2017

Spotkanie SIG – Design w life science | 20.07.2017

„Design w life science” to temat kolejnego spotkania SIG, które odbędzie się 20 lipca 2017 r.

W dzisiejszych czasach słowo „design” jest bardzo mocno rozpowszechnione zarówno w sferze zagadnień dotyczących stylu naszego życia, jak i gospodarki. Odgrywa szczególną rolę w branży nowych technologii oraz tworzenia wszelkiego rodzaju innowacji, gdzie właściwe projektowanie usługi lub produktu często decyduje o „być lub nie być” danego przedsięwzięcia.

Jeżeli interesuje Cię zagadnienie designu, chcesz posłuchać o znaczeniu oraz możliwościach jego wykorzystania w pracy nad innowacjami, chcesz przy pomocy właściwego designu wprowadzić produkt na rynek a dodatkowo jesteś otwarty na poznawanie nowych i zaskakujących rozwiązań – nie czekaj – już teraz zarejestruj się na spotkanie SIG. Odpowiemy na wiele nurtujących Cię pytań oraz pokażemy jak można, stosując innowacyjne podejścia, skuteczniej rozwijać współpracę sektora nauki i biznesu przez realizację wspólnych działań i projektów.

Prelekcje wygłoszą:

• Karolina Perrin, Anna Charko – „Ścieżka zdrowia: jak zaprojektować usługę zorientowaną na pacjenta?” | KarekDesign,
  • Edyta Giżycka – „Jak wprowadzać CHCIANE produkty na rynek?” | CTT CITTRU,
  • Marek Liskiewicz – „Rola projektanta wzornictwa przemysłowego w procesie wdrażania nowych produktów rynkowych” | Akademia Sztuk Pięknych.