CITTRU na Konferencji Nafta - Gaz, Warszawa 2015

Brokerzy CITTRU prezentowali wynalazki naukowców UJ oraz ofertę SOLARIS podczas XIII Międzynarodowej Konferencji Nafta-Gaz- Chemia - Warszawa 2015 (16 - 17 września 2015).

Logo Nafta i GazBrokerzy CITTRU prezentowali wynalazki naukowców UJ oraz ofertę Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS podczas XIII Międzynarodowej Konferencji Nafta-Gaz-Chemia, Warszawa, 16 - 17 września 2015 r.

W ramach wydarzenia został zorganizowany panel ekspercki Nowoczesne technologie w chemii w którym obok brokerów CITTRU udział wzięli przedstawiciele zarzadu m.in.: Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, Grupy Azoty Zakładów Azotowych Puławy S.A., Synthos S.A., Basell Orlen Polyolefins sp. z.o.o. oraz Instytutu Biopolimerów i Włókien Chemicznych i Ministerstwa Gospodarki.

więcej: XIII Międzynarodowa Konferencja Nafta-Gaz-Chemia - program

Baner trzynastej międzynarodowej Konferencji Nafta Gaz Chemia 2015