AIP UJ: Mentoring dla Przedsiębiorczych

pecjalnie dla was we współpracy z Stowarzyszeniem Promentor uruchamiamy program:

Mentoring dla Przedsiębiorczych.

Co to jest mentoring?

Jest to partnerska relacja między mentorem/mistrzem a mentee/klientem, polegająca na tym, że mentee wspierany przez mentora – jego wiedzę, doświadczenie i osobowość – poznaje i rozwija siebie, definiując i realizując własne cele i wizję własnej osoby w obszarze zawodowym i/lub osobistym.

Opis projektu:

Projekt dedykowany jest wybranej grupie kilku osób spośród studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy w procesie mentoringu poprowadzeni zostaną przez doświadczonych Mentorów – członków Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR. Projekt jest skierowany do tych, którzy świadomie definiują swoje obszary do rozwoju i chcą doskonalić swoje umiejętności.

Cele projektu:

• Stworzenie możliwości aktywnym studentom do poszerzenia swoich kompetencji w indywidualnej współpracy z osobami doświadczonymi w danym temacie.
  • Promocja mentoringu jako skutecznej formy rozwoju przedsiębiorczych osób.

Przebieg:

Wspólna praca Mentora i Mentee to 3-5 indywidualnych spotkań, na których Mentor odpowie na pytania Mentee, podpowie w rozwiązaniu określonego problemu, pokaże możliwe drogi rozwoju.

Kiedy:

• 20 listopada - 7 grudnia - składanie zgłoszeń
  • 8-18 grudnia - wybór osób do Projektu
  • 19 grudnia - informacja o wybranych osobach
  • styczeń 2017r. - spotkanie organizacyjne
  • styczeń - marzec 2017r. - procesy mentoringowe

Chcesz wziąć udział?

Wyślij Formularz zgłoszenia (pobierz) na adres: inkubator@uj.edu.pl

Mentorzy:

Monika Gubernat-PieniążekMonika Gubernat-Pieniążek

Trener, ekspert z obszaru HR, zarządzania ludźmi, doświadczona mentorka, która prowadzi procesy mentoringowe w dużych spółkach.

Obszary w których prowadzi mentoring:

zmiana przekonań nt. własnego wyglądu, myślenia o sobie, samoakceptacja zarzadzanie sobą w czasie rozwijanie kreatywności i twórczego myślenia.

Julia Górecka

Właścicielka firmy eventowej MEETING MAKER.
Organizatorka szkoleń i konferencji, oraz ekspert w dziedzinie CSR. Milośniczka dalekich podróży po świecie.

Obszary w których prowadzi mentoring:

zakładanie  rozwjanie własnej firmy, CSR w strategii firmy, organizacja eventów, szkoleń, konferencji

Tomasz Krzemiński

Wlaściciel firmy doradczo-szkoleniowej XELLECT. Konsultant i trener zarządzania ze specjalizacją planowanie strategiczne. Menager w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych.

Obszary w których prowadzi mentoring:

planowanie i wdrażanie strategii projektowanie i testowanie modei biznesowych planwoanie i wsparcie w realicacji celów.

Renata RoleckaRenata Rolecka

Doświadczny menadżer, dyplomowany coach. Certyfikowany konsultant narzędzia psychometrycznego MindSonar. Posiada wiedzę i doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, nabywane na przestrzeni ponad 20 lat na stanowiskach menadźerskich w dużych korporacjach zarowno polskich jak i międzynarodowych.

Obszary w których prowadzi mentoring:

rozwój kompetencji managerskich, skuteczna komunikacja, style myślenia - jak wpływają na postrzeganie i działanie

Krzystof Prystupa

Krzysztof Prystupa

Trener i aktor. Logopeda medialny. Pracuje nad emisją glosu z czołowymi politykami. Przygotowuje studentów do szkoły aktorskiej.

Obszary w których prowadzi mentoring:

kształtowanie i automatyzowanie umiejętności/nawyków/zachowań zarządzanie organizacją pozarządową prezentacje publiczne - wdrażanie umiejętności.

Agata Wąsowska

Manager w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Ekspert w zakresie wdrażania strategi działów personalnych, przywództwa, budowy zespołów. Prowadzi oceny efektywności oraz opracowuje modele kompetencyjne.

Obszary w których prowadzi mentoring:

tworzenie, wdrażanie i rozwój kompetencji, tworzenie własnej firmy, polityka personalna w firmie, zarządzanie talentami

Piotr Wiroński

Certyfikowany Trener Zarządzania. Polonista, doktor językoznastwa. Organizator Ogólnopolskich Zjazdów Trenerów. Koordynator Małopolskiego klubu Trenerów MATRIK. Vice Prezes Stowarzyszenia PROMENTOR.

Obszary w których prowadzi mentoring:

przygotowywanie i prowadzenie szkoleń oraz innych zajęć edukacyjnych

tworzenie skutecznych tekstów w różnych obszarach komunikacji pisemnej, tworzenie i zarządzanie dokumentacją wewnętrzną: protokoły, uchwaly, regulaminy.

Aleksandra Stankowic

Doradca Personalny, Certyfikowany Trener i Konsultant Zarządzania. Prowadzi projekty szkoleniowo-doradcze. Zajmowała się rekrutacją, prowadziła kursy dla specjalistów HR.

W oparciu o kompetencje, zasoby i mocne strony Klienta, buduje wraz z nim plan rozwoju zawodowaego.

Obszary w których prowadzi mentoring:

opracowanie strategii własnego rozwoju, doradztwo personalne - projektowanie i planowanie kariery, przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych, mocne strony, zasoby i kompetencje, rozwój kompetencji menadżerskich, budowanie i kierowanie zespołem, przedsiębiorczość - zakładanie własnej działalności - biznesplan, analiza SWOT, cel i wartoś