CERIecon - szkolenia i doradztwo dla przedsiębiorców.

Zgłoszenia przyjmowane są najpóżniej do 30 listopada. Ilość miejsc ograniczona.

W imieniu Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, chcielibyśmy zaprosić do udziału w projekcie CERIecon. Prowadzony będzie trzeci nabór uczestników do specyficznego inkubatora przedsiębiorczości zwanego w projekcie Playparkiem. W Playparku zaoferowane zostanie wsparcie zarówno osobom dopiero planującym otworzyć własną firmę jak i takim, które już mają działalności zarejestrowaną bądź działającą. Wsparcie to obejmuje przede wszystkim całkowicie bezpłatne szkolenia i doradztwo z zakresu zagadnień związanych z rozwijaniem firmy, tj. modelowanie biznesowe, tworzenie biznes planu, wykorzystanie mediów społecznościowych, internetu i komunikacji wizualnej (w tym filmów) do promocji firmy, prawo gospodarcze, autoprezentacja i prezentacja dla inwestorów itp., jak również opłacone wyjazdy na wymiany do regionów partnerskich projektu oraz na finał edycji. Udział w projekcie daje unikalną możliwość połączenia sił z innymi przedsiębiorcami, w tym z zagranicznymi, może pomóc rozwinąć bądź przemodelować własną działalność.

Szczegółowe  informacje wraz z aktualnym formularzem zgłoszeniowym znaleźć można na stronie Urzędu Miasta:

Zgłoszenia przyjmowane są najpóżniej  do 30  listopada. Ilość miejsc ograniczona.