Demo Day programu Starter

Finał warsztatów w trakcie którego zostaną zaprezentowane owoce pracy uczestników programu - przedstawicieli przemysłu, środowiska akademickiego oraz ekspertów.

Zapraszamy serdecznie na Demo Day programu Starter.

Czas:               13:00-16:00, 11 grudnia 2018 r.

Lokalizacja:    Sala Wystawowa Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krupnicza 33, Kraków

Link do wydarzenia na facebooku

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

Coraz bardziej jasnym staje się, że nie samą nauką i technologią stoją największe przedsiębiorstwai największe przemysłowe sukcesy. Co zatem je wyróżnia? Jak najlepiej przeprowadzić proces komercjalizacji wyników badań? Jak przekuć technologię w odnoszącą sukcesy firmę?

Te pytania zadaje sobie wielu naukowców i studentów. Dzięki warsztatom Starter prowadzonymna Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytecie Jagiellońskim przy współpracy z InnoEnergy, niemal 20 śmiałków znalazło odpowiedzi na te pytania. Podczas warsztatów prowadzonychna Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytecie Jagiellońskim  uczestnicy mieli okazję zweryfikować swoje pomysły, rozwinąć umiejętności managerskie, biznesowe, nauczyli się jak budować zespół, jak rozmawiać z klientem oraz jak zaprezentować się przed inwestorem.

Po kilkudziesięciu roboczogodzinach warsztatów Uczestnicy gotowi są na zaprezentowanie przed szeroką publicznością swoich projektów.

Wszystkim nam zależy na rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności – szczególnie w naszym najbliższym otoczeniu. Dlatego zapraszamy Państwa na prezentację owoców współpracy przemysłu, ekspertów oraz środowiska akademickiego.

Agenda wydarzenia:

13:00 - przywitanie uczestników