Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Akademia BioMed PFR

Akademia BioMed PFR

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowych szkoleniach dla spółek z branży medycznej i farmaucetycznej.

Aplikuj do Akademii BioMed PFR i rozwiń firmę w sektorze zdrowia.

Aktualnie trwa nabór do nowej inicjatywy – Akademii BioMed PFR, organizowanej przez Polski Fundusz Rozwoju (PFR). Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą ekspercką wiedzę o tym, jak wprowadzać innowacyjne rozwiązania w sektorze zdrowia w Polsce i za granicą.

Akademia BioMed PFR to nowa inicjatywa edukacyjna dedykowana dla spółek medycznych i farmaceutycznych. W ramach konkursu uczestnicy na przełomie czerwca i lipca wezmą udział w dwutygodniowych bezpłatnych warsztatach w Polsce i Wielkiej Brytanii. Zyskają również szansę na zaprezentowanie swojej firmy przed PFR Life Science i gronem branżowych funduszy Venture Capital współpracujących z PFR Ventures. Inicjatywę wyróżnia program szkoleń uwzględniający charakterystykę sektora, sieciowanie z najważniejszymi firmami branżowymi działającymi na polskim rynku oraz nakreślenie możliwości finansowania projektów. Zaplanowany w ramach konkursu wyjazd do Wielkiej Brytanii, to okazja do zapoznania się ze specyfiką brytyjskiego rynku i dostępnymi tam kanałami sprzedaży, a także szansa na poznanie nowych partnerów biznesowych.

 

W naborze do inicjatywy mogą brać udział polskie spółki na wczesnym i średnim etapie rozwoju, posiadające co najmniej proof of concept swojego rozwiązania, które rozwijają innowacyjne produkty lecznicze, wyroby medyczne lub usługi wspierające przedkliniczny bądź kliniczny rozwój leków.

Aplikacja do programu trwa do 26 maja 2019 r. i odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.startup.pfr.pl/akademia-biomed

Broszura wydarzenia do pobrania poniżej.

Infografika Akademii BioMed PFR - Międzynarodowe szkolenia dla spółek z branży medycznej i farmaceutycznej

Pliki do pobrania
pdf
Broszura - Akademia BioMed