Human[IT]sta

Zapraszamy na wykład o tym, dlaczego humaniści są niezbędni dla rozwoju branży IT!

Prelekcję poprawdzi gość Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ - Bartek Jaźwiński, współzałożyciel Perfect Dashboard, absolwent komparatystyki UJ, mentor i uczestnik programu akceleracyjnego Berkeley SkyDeck w University of California (Berkley). Wydarzenie odbędzie sie w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2019. Po prezentacji zapraszamy na sesję Q&A.

Rano tego samego dnia w AIP UJ odbędzie się także dzień otwarty!

KIEDY: 11 czerwca, 17:00 - 18:00

GDZIE: siedziba AIP UJ (ul. Łojasiewicza 6, Wydział Matematyki i Informatyki UJ)

Zapisy na wydarzenie: ✉️ inkubator@uj.edu.pl lub ➡️ https://lnkd.in/dCu2sEg

Prelekcja jest bezpłatna. Brak informacji o nieobecności będzie skutkował niemożnością uczestnictwa w kolejnych szkoleniach AIP UJ. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do udziału.

Grafika promocyjna do wydarzenia Human[IT]sta