Zaproszenie do składania ofert - opracowanie aplikcji mobilnej

Zapytanie dotyczy opracowania szczegółowej koncepcji, zaprojektowania, wykonania, wdrożenia i obsługi Aplikacji „Historyczny przewodnik po Karpatach z Rzeczywistością Rozszerzoną na system Android”.

CTT CITTRU zaprasza do składania ofert w postępowaniu o wartości nie przekraczającej równowartości kwoty 30 000 euro na wykonanie usługi: Opracowanie szczegółowej koncepcji, zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie i obsługę Aplikacji „Historyczny przewodnik po Karpatach z Rzeczywistością Rozszerzoną na system Android”.

Termin składania ofert: do dnia 5 grudnia 2019 do godz. 23:59.

Update 02.12.2019: Zaktualizowano formularz ofertowy. Dodano zgodnie z treścią zapytania ofertowego pkt dotyczący okresu gwarancji.

Update 04.12.2019: Zaktualizowano formularz oferty. Dodano maksymalny okres gwarancji 36 miesięcy.

Update 11.12.2019: Uprzejmie zawiadamiam, iż w wyniku dokonanego postępowania zgodnego z zasadą konkurencyjności, prowadzonego w celu realizacji zamówienia na : „Opracowanie szczegółowej koncepcji, zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie i obsługę Aplikacji „Historyczny przewodnik po Karpatach z Rzeczywistością Rozszerzoną na system Android”

wyłoniono Wykonawcę: SMART MOBILE HOUSE, Jerzy Pietruszewski

Logotypy Funduszu Europejskiego, Rzeczpospolitej Polskiej, Inkubatora Innowacyjności 2.0, Unii Europejskiej

Formularz oferty