Rozpoczęła się rejestracja na Social Media Masterclass no 2: "Crisis is coming! Kryzys w mediach społecznościowych" organizowane przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ!

Szkolenie odbędzie się w formie webinaru 1 kwietnia o godzinie 17:00.

Rejestracja na szkolenie jest obowiązkowa.

Prawdopodobnie ciężko wam będzie w to uwierzyć, ale AIP UJ zaplanowało temat oraz termin szkolenia dużo wcześniej, nie spodziewając się globalnej skali nadciągającego kryzysu, który wpłynął na niemal każdy aspekt naszego życia. Po raz drugi spotkamy się z Aleksandra Powierska, PhD, tym razem aby przyjrzeć się przykładom kryzysowej komunikacji. Dzięki webinarowi poznamy metody radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w social media, które nie omijają nawet największych graczy na rynku.

Serdecznie zapraszamy!

Cykl szkoleń Social Media Masterclass - baner promujący wydarzenie przedstawia różne ikonki social media.