Płatne staże dla pracowników naukowych

Jesteś pracownikiem naukowym uczelni małopolskiej, pragniesz zastosować swoją wiedzę w praktyce, wdrażać nowatorskie pomysły, poznać środowisko biznesu, a przy tym uzyskać dobre wynagrodzenie (do 3 500 zł/miesięcznie)? - weź udział w projekcie stażowym: Wiedza i Praktyka – Klucz do sukcesu w biznesie.

Korzyści: Staż w firmie daje możliwość rozwoju osobistego, wykorzystania potencjału naukowego w gospodarce, zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia biznesowego, nawiązania ciekawych kontaktów.

Przedsiębiorstwo dzięki współpracy z odbywającymi staż podnosi swoją konkurencyjność na rynku, udoskonala procesy produkcji, wprowadza innowacyjne rozwiązania - jak powiedział Les Giblin: "Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości. Cenną czyni ją jej stosowanie".

Projekt adresowany jest do pracowników naukowych lub naukowo-dydaktycznych, zatrudnionych na stanowisku profesora, docenta, adiunkta czy asystenta w jednostce naukowej lub badawczo-rozwojowej na terenie Małopolski, którzy są zainteresowani płatnym stażem w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie.

Inicjatywa realizowana jest przez CITTRU w partnerstwie z Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego, Centrum Transferu Technologii AGH oraz Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. z o.o.
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, dzięki której uczestniczy przedsięwzięcia otrzymają wynagrodzenie średnio 3500 zł brutto za miesiąc stażu. Staż może trwać od 2 do 6 miesięcy.
[04.06.2010]

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki