Jak założyć firmę na uczelni? - poradnik krok po kroku

Jakie są metody komercjalizacji? Jak można pozyskać finansowanie na naukowe odkrycia? – na te i wiele równie ważnych odpowiada poradnik CITTRU "Jak założyć firmę na uczelni? Krótki podręcznik przedsiębiorczości akademickiej".

CITTRU

Jakie są metody komercjalizacji? Jak można pozyskać finansowanie na naukowe odkrycia? – na te i wiele równie ważnych pytań odpowiada poradnik CITTRU "Jak założyć firmę na uczelni? Krótki podręcznik przedsiębiorczości akademickiej".

Do głównych zagadnień przedstawionych w poradniku (wersja pdf podręcznika już teraz dostępna wśród publikacji CITTRU) należą także odpowiedzi na pytania o promocję nauki i marketing wynalazków, tworzenie biznesplanu dla firmy lub projektu naukowo wdrożeniowego czy rozwijania firmy naukowej.

Autorami poradnika są pracownicy CITTRU. Stworzono go w ramach projektu NIMB dzięki partnerstwu z Politechniką Lubelską. Zachęcamy do wykorzystania wiedzy zawartej w tym poradniku i, korzystając z okazji, jednocześnie rekomendujemy inne publikacje dotyczące współpracy naukowo-biznesowej.
[14.06.2010]