Kolejna szansa dla naukowców na staże w przedsiębiorstwach

Zapraszamy wszystkich pracowników naukowych do udziału w projekcie stażowym „Wiedza, praktyka, kadry – klucz do sukcesu w biznesie".

Naukowcy mają szansę na: zdobycie biznesowego doświadczenia, wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwie, nawiązanie nowych kontaktów, a także uzyskanie dofinansowania w wysokości 3200 zł za każdy miesiąc stażu. W ramach stażu uczestnicy projektu mogą współpracować z wybraną przez siebie lub skojarzoną w projekcie firmą. Staże trwają 3 lub 6 miesięcy.

Projekt kierowany jest także do:

- jednostek naukowych zainteresowanych przyjęciem na staż pracownika sektora MSP,
- przedsiębiorstw zainteresowanych zatrudnieniem wysoko wykwalifikowanego personelu,
- pracowników przedsiębiorstw sektora MSP zainteresowanych płatnym stażem w jednostce naukowej.

Szczegółowe informacje, zasady rekrutacji, dane kontaktowe oraz elektroniczne formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.marr.pl/wipkadry.html

Projekt realizuje Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim - Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu, Akademią Górniczo – Hutniczą, Akademią Sztuk Pięknych, Uniwersytetem Rolniczym i Politechniką Krakowską.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2. Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw.

Projekt stanowi kontynuację projektu pt.: „Wiedza i praktyka – klucz do sukcesu w biznesie", w którym 109 pracowników naukowych odbyło staż w 84 przedsiębiorstwach.

Serdecznie zapraszamy!

Osoba do kontaktu w CITTRU:
Patrycja Dąbrowska-Wierzbicka
mail: patrycja.dabrowska@uj.edu.pl