Oferty pracy w ramach projektów TEAM - biologia komórki i fotokataliza

Zakład Biologii Komórki zatrudni trzech doktorantów do badań nad projektem TEAM. Swoją ofertę dla studentów, doktorantów i doktorów przedstawia też Wydział Chemii (specjalność fotokataliza)

Zakład Biologii Komórki zatrudni trzech doktorantów do badań nad projektem TEAM "Bioaktywne mikrofragmenty z komórek macierzystych, jako nowe narzędzie w regeneracji tkanek".

Prowadzącą projekt, w ramach którego oferowane jest stypendium, jest dr hab. Ewa Zuba-Surma. Szczegóły w załącznikach do pobrania:

Oferta stypendialna nr 1

Oferta stypendialna nr 2

--------------------------------------------------

Chemia
Wydział Chemii UJ prowadzi rekrutację w ramach projektu TEAM. Szczegóły w zamieszczonych ofertach (załączniki) oraz na stronie Fotokataliza.pl. Szczegółowych informacji na temat rekrutacji udziela dr hab. Wojciech Macyk - macyk@chemia.uj.edu.pl

Offer for PhD

Offer for Post-doc