POLEKO Poznań - medal dla UJ

Oferta innowacyjna UJ prezentowana przez CITTRU podczas kolejnych targów POLEKO Poznań - 14-17 października br

Wręczenie nagrodyCITTRU prezentowało ofertę innowacyjną Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach kolejnej międzynarodowej edycji targów poznańskich POLEKO 2014 (14-17 październik). Tegoroczna edycja wydarzenia dedykowana była nowym rozwiązaniom dla branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Obok UJ swoją ofertę prezentowały firmy i jednostki wspierające transfer technologii z Polski i zagranicy m.in.: Austrii, Danii, Belgii, Niemiec, Francji, Turcji, Holandii, Włoch, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Słowacji, USA, Szwajcarii oraz Litwy. Uniwersytet Jagielloński został wyróżniony i uhonorowany nagrodą specjalną dla instytucji świętującej swój jubileusz. Innowacje opracowane przez naukowców naszej uczelni cieszyły się sporym zainteresowaniem przedstawicieli biznesu i mamy nadzieje, ze działania CITTRU zaowocują dalszą współpracą oraz nowymi, wspólnymi projektami.

więcej: relacja z wręczenia nagrody dla UJ
więcej: POLEKO 2014