Kolejna rekrutacja na staże w jednostkach naukowych

Do 25 października br. trwa kolejna rekrutacja na staże w jednostkach naukowych. Jednostki zainteresowane nawiązaniem lub poszerzaniem współpracy z przedsiębiorcami, mają szansę na przyjęcie pracownika przedsiębiorstwa na trzymiesięczny staż.

Jednostka naukowa nie ponosi żadnych kosztów związanych z realizacją stażu. Jednostka naukowa będzie korzystać z potencjału biznesowego pracownika firmy, zdobędzie aktualną wiedzę o potrzebach biznesu, wzmocni współpracę z gospodarką poprzez włączenie praktyki biznesowej do badań naukowych.

Pracownik przedsiębiorstwa odbędzie płatny staż i praktyczne szkolenie, podniesie kompetencje zawodowe, zwiększy doświadczenie zawodowe, pozna specyfikę pracy naukowej, pozna innowacyjne rozwiązania naukowe, nawiąże kontakty z naukowcami, wdroży rezultaty stażu w swojej firmie. Pracownicy przedsiębiorstw, którzy wezmą udział w stażach, za każdy miesiąc otrzymają 3500zł brutto.

Szczegółowe informacje, formularze zgłoszeniowe i kolejne terminy staży: http://www.marr.pl/onbr.html

Osoba do kontaktu: Patrycja Dąbrowska - CITTRU
patrycja.dabrowska@uj.edu.pl, tel. 12 663 38 40

Staże realizowane są w ramach projektu "Wiedza, praktyka, kadry – klucz do sukcesu w biznesie", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.