Dzień działacza kultury, a może jednak animatora?

Dr Łukasz Hajduk z Instytutu Pedagogiki UJ zastanawia się w swoich rozważaniach kogo polskiej kulturze dzisiaj potrzeba- działacza czy animatora.
więcej o Dzień działacza kultury, a może jednak animatora?
Zaproszenie do składania ofert - Mobilny Moduł Medyczny

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wizualizacji graficznej i dokumentacji technicznej oraz wykonanie prototypu Mobilnego Modułu Medycznego (MMM) wg opracowanej przez pomysłodawcę koncepcji. MMM przeznaczony jest do ewakuacji i transportu pacjentów wewnątrz stacji kosmicznej i prowadzenia resuscytacji krążeniowo oddechowej w warunkach mikrograwitacji.
więcej o Zaproszenie do składania ofert - Mobilny Moduł Medyczny
Pracownik CTT CITTRU UJ w zarządzie międzynarodowego stowarzyszenia

Zastępca Dyrektora CTT CITTRU Krystian Gurba został wybrany do zarządu ASTP – największego europejskiego stowarzyszenia osób zajmujących się transferem wiedzy.
więcej o Pracownik CTT CITTRU UJ w zarządzie międzynarodowego stowarzyszenia
ABC Transferu Wiedzy - edycja letnia - ALSO IN ENGLISH

CTT CITTRU pragnąc podzielić się swoją wiedzą ekspercką, wynikającą z lat zajmowania się Transferem Wiedzy na Uniwersytecie Jagiellońskim, zaprasza na cykl szkoleń poświęconych tej tematyce.
więcej o ABC Transferu Wiedzy - edycja letnia - ALSO IN ENGLISH
Una.Together closing event and showcase

13 maja mamy przyjemność zobaczyć wyniki pracy zespołów, które pracowały nad rozwiązaniami w zakresie fundamentalnych zagadnień otaczającego nas świata - różnorodności, równości i inkluzywności. Dołącz do hybrydowego wydarzenia transmitowanego w całej Europie!
więcej o Una.Together closing event and showcase
Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi: Inteligentny ul

więcej o Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi: Inteligentny ul

W konkursie o dofinansowanie mogą ubiegać się zespoły badawcze Uniwersytetu Jagiellońskiego, w tym UJCM, przy czym na projekty UJCM, które uzyskają dofinansowanie, przeznaczony jest odrębny budżet.
więcej o Konkurs na dofinansowanie działań ukierunkowanych na tworzenie innowacji oraz na komercjalizację wyników badań naukowych - 2 ścieżki
Spacer przyszłości wśród historii

Zabytki oraz przedmioty zabytkowe są ważnym elementem naszej historii i świadectwem przeszłych pokoleń. Jednak do części z nich dostęp jest mocno utrudniony, są w szczątkowej formie lub nie jest możliwe prezentowanie ich w szeroko dostępnym miejscu. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nowe technologie.
więcej o Spacer przyszłości wśród historii
Światowy Dzień Własności Intelektualnej

Światowy Dzień Własności Intelektualnej obchodzony 26 kwietnia, ma na celu przybliżenie obowiązującego prawa własności intelektualnej oraz zwrócenie uwagi na wpływ patentów i prawa autorskiego na codzienne życie. Z tej okazji CTT CITTRU oddaje w wasze ręce interaktywną broszurę poruszającą te tematy.
więcej o Światowy Dzień Własności Intelektualnej
Zaproszenie do składania ofert - Inteligenty Ul

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegające na opracowaniu systemu grzewczego do prototypu inteligentnego ula, opracowania systemu fotowoltaicznego do prototypu inteligentnego ula oraz dokonania pomiaru zapotrzebowania na energię.
więcej o Zaproszenie do składania ofert - Inteligenty Ul