Wyniki konkursu o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych

W ramach realizacji projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0.” Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ, InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o. oraz Dział Transferu Wiedzy i Projektów UEK przeprowadziły kolejny konkurs na dofinansowanie badań przedwdrożeniowych dla innowacji Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
więcej o Wyniki konkursu o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych
Małopolska Nauka

"Małopolska Nauka" to aplikacja ułatwiająca nawiązanie kontaktu pomiędzy środowiskiem naukowym i przedsiębiorcami z małopolski.
więcej o Małopolska Nauka
Sztuczna inteligencja w nauce i biznesie - prawne aspekty AI

Al jest obecnie powszechnie używana w wielu aspektach i dziedzinach naszego życia. Jak jednak jej stosowanie wygląda w świetle prawa? Odpowiedź na to pytanie poznasz podczas naszego webinaru.
więcej o Sztuczna inteligencja w nauce i biznesie - prawne aspekty AI
GenExpA - narzędzie open source do analizy oraz wizualizacji wyników badań

GenExpA to narzędzie służące do analizy danych i wizualizacji wyników z metody RT-qPCR - Ilościowej reakcji łańcuchowej polimerazy w czasie rzeczywistym, opracowane na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o GenExpA - narzędzie open source do analizy oraz wizualizacji wyników badań
ABC Transferu Wiedzy - szkolenia czerwcowe

CTT CITTRU pragnąc podzielić się swoją wiedzą ekspercką, wynikającą z lat zajmowania się Transferem Wiedzy na Uniwersytecie Jagiellońskim, zaprasza na cykl sześciu szkoleń poświęconych tej tematyce.
więcej o ABC Transferu Wiedzy - szkolenia czerwcowe
Start Up? Set it Up! - spotkanie na temat rozwoju przedsiębiorczości

Panel dyskusyjny oraz konkurs dla akademickich startupów z całej Polski, w którym nagrodą będzie inwestycja nawet do 4 mln zł.
więcej o Start Up? Set it Up! - spotkanie na temat rozwoju przedsiębiorczości

W związku z realizacją projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0.” Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ, InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o. oraz Dział Transferu Wiedzy i Projektów UEK ogłaszają nabór wniosków o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych dla innowacji Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
więcej o Ogłoszenie o naborze wniosków na badania przedwdrożeniowe w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0”
Ogłoszenie o pracę: Broker Medyczny

Stań się częścią naszego zespołu! CTT CITTRU poszukuje specjalisty ds. transferu technologii i współpracy z biznesem w zakresie nauk medycznych/farmaceutycznych.
więcej o Ogłoszenie o pracę: Broker Medyczny

Wprowadzony został nowy regulamin, który zastępuje funkcjonujący do tej pory regulamin z 2015 roku.
więcej o Nowy Regulamin zarządzania własnością intelektualną oraz komercjalizacji w Uniwersytecie Jagiellońskim

więcej o Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi badawczej: „Opracowanie i budowa inteligentnego systemu do prowadzenia gospodarki stacjonarnej i wędrownej”