Staże dla pracowników naukowych

Trwa rekrutacja pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych, zainteresowanych stażem w małopolskich przedsiębiorstwach. Uczestnicy staży mają szansę na zdobycie doświadczenia biznesowego, wdrożenie własnych pomysłów naukowych w przedsiębiorstwie, uzyskanie dofinansowania w wysokości 3200 zł brutto za każdy miesiąc stażu.
więcej o Staże dla pracowników naukowych

Nauka uwolniona i tematy tabu w NIMBie 12

W kolejnym NIMBie garść informacji i opinii o "uwalnianiu nauki" z murów uczelni.
więcej o Nauka uwolniona i tematy tabu w NIMBie 12

Kolejna szansa dla naukowców na staże w przedsiębiorstwach

Zapraszamy wszystkich pracowników naukowych do udziału w projekcie stażowym „Wiedza, praktyka, kadry – klucz do sukcesu w biznesie".
więcej o Kolejna szansa dla naukowców na staże w przedsiębiorstwach

Ponad 100 zgłoszeń na szkolenia menadżerskie w CITTRU [wyniki]

30. września 2011 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do jesiennych edycji projektu "System Naczyń Połączonych - firma akademicka szansą rozwoju kariery". 108 osób zainteresowało się naszą biznesowo-naukową propozycją
więcej o Ponad 100 zgłoszeń na szkolenia menadżerskie w CITTRU [wyniki]

Gdybyś miał być naukowcem, to z jakiego powodu?

Podczas Nocy Naukowców na UJ padały różne odpowiedzi, ale najczęściej dzieci, a nawet dorośli mówili o możliwości odkryć naukowych oraz chęci pomagania innym.
więcej o Gdybyś miał być naukowcem, to z jakiego powodu?

CITTRU w Waszyngtonie

Pomiędzy 27 a 30 czerwca 2011 roku CITTRU uczestniczyło w kolejnej edycji BIO International Convention w Waszyngtonie – największego na świecie wydarzenia branży biotechnologicznej i farmaceutycznej.
więcej o CITTRU w Waszyngtonie

Nasze teksty na Onet.pl

CITTRU sprzymierzyło się z portalem Onet.pl, a szczególnie z jego naukowym skrzydłem Portalem Wiedzy. Od czerwca 2011 informacje o NIMBie, wydarzeniach i odkryciach naukowych z UJ oraz naszych inicjatywach będzie można znaleźć również na Onecie.
więcej o Nasze teksty na Onet.pl

O humanistach i nie tylko. NIMB 11 już jest!

Jest już kolejny (11) numer czasopisma NIMB (Nauka, Innowacje, Marketing, Biznes). Tematem przewodnim numeru są perspektywy rozwoju zawodowego humanistów.
więcej o O humanistach i nie tylko. NIMB 11 już jest!

Trzech naukowców z UJ zdobyło wyróżnienia w organizowanym przez Forum Akademickie konkursie "Skomplikowane i proste" na tekst popularnonaukowy.
więcej o Od super mikroświata do Wszechświata - naukowcy z UJ skutecznie popularyzują wiedzę

9300 m2 nowoczesnej nauki

Sukcesem zakończył się ostatni etap prac przygotowawczych zmierzających do wybudowania kompleksu dydaktyczno-naukowego Paderevianum II.
więcej o 9300 m2 nowoczesnej nauki