Naukowcy w firmach - płatne staże od wiosny 2010

Jesteś młodym pracownikiem naukowym uczelni małopolskich, pragniesz wykorzystać swoją wiedzę w praktyce, poznać środowisko biznesu....
więcej o Naukowcy w firmach - płatne staże od wiosny 2010

Promujemy naukę! NOWUM w CITTRU!

Od wiosny 2010 nazwa Novum nie kojarzy się tylko z głównym budynkiem Uniwersytetu Jagiellońskiego, ale również z aktywną promocją nauki. Wszystko to za sprawą naszej inicjatywy, której nadaliśmy tę nazwę.
więcej o Promujemy naukę! NOWUM w CITTRU!

UJ nagrodzony na Giełdzie Polskich Wynalazków w Warszawie

Matrycowy emisyjny tomograf pozytonowy, przewodzące warstwy węglowe do otrzymywania kompozytów elektrodowych w akumulatorach litowych.
więcej o UJ nagrodzony na Giełdzie Polskich Wynalazków w Warszawie

UJ wyróżniony na Targach EXPOCHEM 2010

W dniach 23-25 lutego 2010 r. w Katowicach odbyły się III Międzynarodowe Targi i Konferencja Przemysłu Chemicznego EXPOCHEM 2010,
więcej o UJ wyróżniony na Targach EXPOCHEM 2010

Budowa Collegium Paderevianum II

12 lutego 2010 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego została podpisana umowa o dofinansowanie projektu budowy kompleksu Paderevianum II UJ.
więcej o Budowa Collegium Paderevianum II

Nowe opisy w katalogu innowacji UJ

Mapy burzowe, przyrząd do analizy roztworu oraz udoskonalenie akumulatorów to innowacje, który uzupełniły katalog uniwersyteckich wynalazków.
więcej o Nowe opisy w katalogu innowacji UJ