Bezpieczeństwo Wodne

W Katowicach zorganizowano szkolenie mające na celu uświadomienie problemów związanych z ochroną i dbałością o jakość wody.
więcej o Bezpieczeństwo Wodne

Ogłoszenie o pracę

Centrum Transferu Technologii CITTRU w Uniwersytecie Jagiellońskim poszukuje pracownika administracyjnego ds. patentowych.
więcej o Ogłoszenie o pracę

Galeria wynalazków w ramach Inkubatora Innowacyjności +

Zapraszamy do obejrzenia plakatów, które były prezentowane w ramach Demo Day II +
więcej o Galeria wynalazków w ramach Inkubatora Innowacyjności +

Szkolenie "Foundation and development of a life science company"

Fotorelacja ze szkolenia, które odbyło się na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, mające na celu pomoc m.in. przy tworzeniu firmy.
więcej o Szkolenie "Foundation and development of a life science company"

Innowacyjny preparat dla ryb

Naukowcy związani z Uniwersytetem Jagiellońskim opracowali, a następnie opatentowali preparat wykorzystywany w profilaktyce i leczeniu ryb. Środek jest już dostępny na rynku i może być stosowany zarówno u ryb ozdobnych, jak i tych przeznaczonych do konsumpcji.
więcej o Innowacyjny preparat dla ryb

Spółka typu spin założona przez naukowca UJ

Naukowiec UJ, dr Krzysztof Misztal z Wydziału Matematyki i Informatyki, założył pierwszą na Uniwersytecie firmę na bazie własności intelektualnej „uwłaszczonej” zgodnie z możliwościami, jakie daje ustawa prawo o szkolnictwie wyższym. diCELLa to spółka typu spin zajmująca się nowoczesnym oprogramowaniem do analizy zdjęć mikroskopowych.
więcej o Spółka typu spin założona przez naukowca UJ

Demo Day programu Starter

Finał warsztatów w trakcie którego zostaną zaprezentowane owoce pracy uczestników programu - przedstawicieli przemysłu, środowiska akademickiego oraz ekspertów.
więcej o Demo Day programu Starter

AudioMovie w Kinie Pod Baranami

Za nami fantastyczny wieczór w Kinie Pod Baranami, z AudioMovie oraz naszymi wspaniałymi gośćmi. Zapraszamy do zobaczenia małej fotorelacji z wydarzenia.
więcej o AudioMovie w Kinie Pod Baranami

Weź dotacje i zrób innowacje - 210 mln zł na badania i rozwój

Konkurs na badania i rozwój firm w Małopolsce w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WM
więcej o Weź dotacje i zrób innowacje - 210 mln zł na badania i rozwój

W dniach 21-23 listopada 2018 r. odbyła się kolejna, szósta Ogólnopolska Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii - PACTT. Spotkanie całego środowiska uczelnianych jednostek zajmujących się transferem wiedzy.
więcej o Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii PACTT w Poznaniu