ABC Transferu Wiedzy

Kolejna edycja szkoleń online organizowana przez CTT CITTRU. Nasi specjaliści podzielą się wiedzą ekspercką, wynikającą z lat zajmowania się Transferem Wiedzy na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o ABC Transferu Wiedzy
Zaproszenie do składania ofert - przeprowadzenie audytu

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegające na przeprowadzeniu audytu zewnętrznego projektu pn.”Financial incentives as a tool for improving the V4 innovation ecosystem and enhancing IP protection” realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński, finansowanego ze środków International Visegrad Fund (Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego).
więcej o Zaproszenie do składania ofert - przeprowadzenie audytu
VIII Małopolskie Forum Finansowe

Forum to Konferencja, spotkania w Stefie Wystawienniczej, Doradztwo i Networking.
więcej o VIII Małopolskie Forum Finansowe

Na Uniwersytecie Jagiellońskim powstaje prototyp rozwiązania, które w sposób bezpieczny dla saperów i naukowców będzie rozpoznawać zatopione materiały uznane za potencjalnie niebezpieczne. Nowy detektor określi skład chemiczny zalegających na dnie substancji za pomocą niewielkiego działa neutronowego i opracowanego systemu informatycznego.
więcej o Nowe urządzenie do bezpiecznego wykrywania zatopionych materiałów niebezpiecznych
Spotkanie Eko-technologie Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zapraszamy na spotkanie branżowe dotyczące Eko-technologii powstających na UJ.
więcej o Spotkanie Eko-technologie Uniwersytetu Jagiellońskiego

Rada Nadzorcza spółki InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o. w Krakowie ogłasza postępowanie kwalifikacyjne, którego celem jest sprawdzenie, ocena kwalifikacji oraz wyłonienie najlepszego kandydata na Prezesa Zarządu spółki InnoCel Spółka Celowa UJ sp. z o.o.
więcej o Konkurs na Prezesa Zarządu InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o.

Szukasz ciekawych wyzwań zawodowych? Uniwersytet Jagielloński rozpoczął rekrutację osoby, która pokieruje Sekcją Przedsiębiorczości Akademickiej UJ - Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości, funkcjonującym w strukturze CTT CITTRU.
więcej o Konkurs na Kierownika Sekcji Przedsiębiorczości Akademickiej (Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości) w CTT CITTRU
Wygraj Zdrowie! – innowacyjne podejście do Edukacji Zdrowotnej w szkołach

Kompetencje zdrowotne to kompetencje przyszłości. Od tego, jakie podejmujemy decyzje zdrowotne będą zależały nasze zdrowie i jakość życia. Gra "Wygraj Zdrowie: to świetna zabawa budująca kompetencje zdrowotne: ćwiczy krytyczne myślenie, pokazuje jak rozpoznawać ryzyko, buduje napięcie związane z podejmowanymi decyzjami zdrowotnymi oraz uczy komunikowania w grupie.
więcej o Wygraj Zdrowie! – innowacyjne podejście do Edukacji Zdrowotnej w szkołach
Migration in Action – działaj i wspieraj!

Migration in Action to platforma zawierająca mapę procesów i czynników psychologicznych, które należy wziąć pod uwagę gdy mamy do czynienia z dzieckiem zróżnicowanym kulturowo i/lub językowo w szkole.
więcej o Migration in Action – działaj i wspieraj!
Ocena dla szkoły. O potrzebie ewaluacji.

Na mocy rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dniem 1 września 2021r. zniesiono obowiązek przeprowadzania w szkołach ewaluacji, zarówno zewnętrznej i wewnętrznej, jako formy nadzoru pedagogicznego.
więcej o Ocena dla szkoły. O potrzebie ewaluacji.