Innowacyjna technologia opracowana w UJ sprzedana firmie CHDE Polska S.A.

Zwieńczona sukcesem dwuletnia współpraca naukowo-badawcza.
więcej o Innowacyjna technologia opracowana w UJ sprzedana firmie CHDE Polska S.A.

Life Science Open Space

Klaster LifeScience Kraków wraz z Partnerami zapraszają na konferencję Life Science Open Space 11 października 2018.
więcej o Life Science Open Space

Podczas wydarzenia Centrum Transferu Technologii CITTRU promowało wynalazki opracowane przez zespoły naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego, które cieszyły się zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i samych organizatorów.
więcej o Sukces UJ na XII edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg 2018

Szkolenie Fundacji Inventity odwołane

Odwołanie szkolenia 27.06.2018.
więcej o Szkolenie Fundacji Inventity odwołane

UJ i BASF Polska wspólnie na rzecz wzmocnienia działalności badawczej

Władze Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz firma BASF Polska podpisały porozumienie o współpracy.
więcej o UJ i BASF Polska wspólnie na rzecz wzmocnienia działalności badawczej

Wydział Chemii UJ i Grupa Azoty podpisały porozumienie o współpracy

Współpracę naukowo-badawczą w zakresie nauk chemicznych, nowych materiałów i technologii oraz ochrony środowiska zakłada umowa zawarta pomiędzy Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego a Grupą Azoty (GA).
więcej o Wydział Chemii UJ i Grupa Azoty podpisały porozumienie o współpracy

Spotkanie branżowe w SOLARIS

Spotkanie branżowe mające na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy Uniwersytetem i przemysłem.
więcej o Spotkanie branżowe w SOLARIS

AudioMovie - wynalazek naukowców UJ

rozwiązanie, które uniezależni odbiorców od dostępności słuchawek i pozwoli im oglądać filmy z audiodeskrypcją praktycznie zawsze
więcej o AudioMovie - wynalazek naukowców UJ

INKUBATOR INNOWACYJNOŚCI + dofinansowanie projektów wdrożeniowych UJ

nowy projekt CTT CITTRU gwarantuje finansowanie badań realizowanych przez naukowców wszystkich dyscyplin naukowych UJ
więcej o INKUBATOR INNOWACYJNOŚCI + dofinansowanie projektów wdrożeniowych UJ

UJ - jedyna polska uczelnia w rankingu Reuters'a!

Uniwersytet Jagielloński, to jedyna polska uczelnia, która znalazła się na opublikowanej przez Reuters w dniu 3 maja liście 100 Najbardziej Innowacyjnych Europejskich Uczelni 2017. UJ w tegorocznym rankingu jest na 90 pozycji - o dwa miejsca wyżej niż w roku 2016.
więcej o UJ - jedyna polska uczelnia w rankingu Reuters'a!