KPT SCALEUP dla startup

autorski program akceleracyjny dla startupów
więcej o KPT SCALEUP dla startup

IV EDYCJA KONKURSU EUREKA! DGP

Dziennik Gazeta Prawna rozpoczyna IV edycję konkursu i cyklu redakcyjnego pod nazwą „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki”. Nagrody: 30 tys. zł dla zespołu wynalazczego i kampania reklamowa o wartości 50 tys. zł
więcej o IV EDYCJA KONKURSU EUREKA! DGP

SOOIPP publikacja m.in. o sukcesach UJ w komercjalizacji

więcej o SOOIPP publikacja m.in. o sukcesach UJ w komercjalizacji

AIP UJ: Mentoring dla Przedsiębiorczych

Projekt dedykowany jest wybranej grupie kilku osób spośród studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy w procesie mentoringu poprowadzeni zostaną przez doświadczonych Mentorów – członków Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR.
więcej o AIP UJ: Mentoring dla Przedsiębiorczych

Garaż LifeScience

3 listopada otwarcie Garażu LifeScience - pierwszego w Polsce przedsięwzięcia typu Bio.Hacker.Space
więcej o Garaż LifeScience

Nagroda Inteligentnego Rozwoju dla CITTRU

CITTRU zostało uhonorowane Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2016 w kategorii "Uczelnie", za kompleksowe wparcie Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z biznesem.
więcej o Nagroda Inteligentnego Rozwoju dla CITTRU

UJ: studia podyplomowe „Biznes w biotechnologii"

Trwa rekrutacja na koleją edycję studiów podyplomowych Biznes w biotechnologii
więcej o UJ: studia podyplomowe „Biznes w biotechnologii"

Facebook i Apple wspiera kodowanie z UJ

W dzisiejszych czasach dane, których używamy są zwykle wcześniej poddane kompresji, co pozwala obniżyć koszt ich przechowywania i przesyłania. Przykładowo, stratna kompresja wideo, używana podczas oglądania filmów, pozwala zmniejszyć oryginalną wielkość pliku nawet tysiąc razy.
więcej o Facebook i Apple wspiera kodowanie z UJ

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2016 dla UJ

CTT CITTRU UJ zostało wyróżnione nominacją do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016.
więcej o Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2016 dla UJ

NCBIR Diagnoza stanu transferu technologii - ankieta

NCBIR zaprasza do wypełnienia ankiety, która pozwoli ocenić stan transferu technologii za pośrednictwem spółek celowych wykorzystująca dotychczasowe doświadczenia z realizacji Programu SPIN-TECH
więcej o NCBIR Diagnoza stanu transferu technologii - ankieta