Możliwy przełom w leczeniu osteoporozy!

Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego opracowali materiał, który pomoże odbudowywać ubytki kostne i jednocześnie może służyć jako nośnik leków na osteoporozę. Wynalazek może zrewolucjonizować leczenie osteoporozy, pozwala bowiem dostarczać leki o silnych skutkach ubocznych wyłącznie w chore miejsca, i tym samym odejść od stosowanego do tej pory podawania ogólnoustrojowego.
więcej o Możliwy przełom w leczeniu osteoporozy!
Nabór do programu mentoringowego Warsaw Health Innovation Hub!

Trwa nabór do I edycji „Programu platformy mentoringowej Warsaw Health Innovation Hub” - Termin składania wniosków przedłużony!
więcej o Nabór do programu mentoringowego Warsaw Health Innovation Hub!

więcej o Informacja o wyborze Wykonawcy na wykonanie usługi polegającej na analizie funkcjonalności i użyteczności opracowanej aplikacji mobilnej dla osób uzależnionych od hazardu

więcej o Zaproszenie do składania ofert - Analiza funkcjonalności i użyteczności opracowanej aplikacji mobilnej dla osób uzależnionych od hazardu
Ogłoszenie o pracę - broker humanistyczny

Dołącz do zespołu CTT CITTRU UJ! Poszukujemy specjalisty ds. transferu wiedzy i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym w zakresie nauk humanistycznych i społecznych.
więcej o Ogłoszenie o pracę - broker humanistyczny
Demo Day Innowacji 4.0

Centra Transferu Technologii pięciu największych krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego wspólnie organizują „Demo Day Innowacji 4.0”.
więcej o Demo Day Innowacji 4.0
CTT CITTRU w siedzibie INGLOT

Spotkanie w celu omówienia możliwości współpracy firmy INGLOT z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o CTT CITTRU w siedzibie INGLOT
Spotkanie z partnerami w Centrum Badań Systemów Człowiek-Środowisko

2 grudnia odbyło się spotkanie prezentujące możliwości współpracy Wydziału Geografii i Geologii UJ z partnerami, firmami i jednostkami otoczenia biznesu
więcej o Spotkanie z partnerami w Centrum Badań Systemów Człowiek-Środowisko

Pod tym hasłem odbędzie się pierwsze spotkanie organizowane przez Centrum Badań Systemów Człowiek-Środowisko Wydziału Geografii i Geologii.
więcej o Co Uniwersytet Jagielloński może zrobić dla Ciebie? DopytUJ, współracUJ i zyskUJ!
AI w biologii i medycynie – relacja z hybrydowego spotkania branżowego

Dnia 20.10.2020 r. odbyło się spotkanie branżowe pt. „Sztuczna inteligencja w biologii i medycynie”, zorganizowane przez dwóch brokerów: Katarzynę Małek-Ziętek i Klaudię Polakowską z Centrum Transferu Technologii CITTRU (CTT CITTRU) Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o AI w biologii i medycynie – relacja z hybrydowego spotkania branżowego