media o wynalazku UJ

Media poświęcają uwagę wynalazkowi naukowców UJ CM, który został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu EUREKA DGP
więcej o media o wynalazku UJ

INTARG Kraków - 3 medale dla UJ

Jury konkursu organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG przyznało wynalazkom UJ medal złoty i dwa srebrne
więcej o INTARG Kraków - 3 medale dla UJ

CITTRU: zmiana nazwy i regulaminu

24 czerwca 2015 Senat UJ wyraził zgodę na przekształcenie CITTRU.
więcej o CITTRU: zmiana nazwy i regulaminu

Naukowcy z UJ zwycięzcami konkursu Eureka! DGP

Nowatorska metoda diagnostyki sepsy, opracowana przez naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego, zwyciężyła w drugiej edycji konkursu „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki".
więcej o Naukowcy z UJ zwycięzcami konkursu Eureka! DGP

Wynalazek UJ nagrodzony w konkursie EUREKA! DGP

W tegorocznej edycji konkursu EUREKA DGP (rozpoczętej w październiku 2014 r. ) internauci wytypowali najlepsze spośród zgłoszonych wynalazków. Trzecie miejsce przyznano wynalazkowi
więcej o Wynalazek UJ nagrodzony w konkursie EUREKA! DGP

UJ: 4 medale na Paryskich Targach Wynalazczości

Cztery wynalazki UJ zostały nagrodzone podczas tegorocznych, 114. Paryskich Międzynarodowych Targów Wynalazczości „Concours Lépine", poświęconych transferowi technologii i wdrażaniu postępu technicznego.
więcej o UJ: 4 medale na Paryskich Targach Wynalazczości

Geneva Inventions: medal dla wynalazku UJ

Podczas tegorocznej, 43 edycji Międzynarodowej Wystawy Wynalazczości Geneva Inventions (15–19.04.2015 r) srebrnym medalem został wyróżniony wynalazek naukowców UJ.
więcej o Geneva Inventions: medal dla wynalazku UJ

Antybakteryjny nanomateriał zwycięzcą "Soczewek Fokusa"

Dodatek do tworzyw sztucznych mający właściwości przeciwbakteryjne, opracowany na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, uznano za jedną z trzech najciekawszych innowacji polskich wynalazców, które wygrały w plebiscycie "Soczewki Focusa 2014". Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
więcej o Antybakteryjny nanomateriał zwycięzcą "Soczewek Fokusa"

Konkurs EDUREKA! DGP - nominacje dla wynalazków UJ

Wynalazek opracowany przez naukowców Pracowni Ekologii Drobnoustrojów Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego wśród najlepszych odkryć naukowych walczy o nagrodę główną w konkursie Eureka! DGP
więcej o Konkurs EDUREKA! DGP - nominacje dla wynalazków UJ