Wydarzenia CITTRU

Podsumowanie Life Science Open Space 2018

Tegoroczna edycja LSOS, którego celem jest promocja współpracy dla innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia już za nami.
więcej o Podsumowanie Life Science Open Space 2018

Life Science StartUp Scena

Co startupy powinny zrobić aby zachować decyzyjność w swoim przedsięwzięciu i nie stracić kontroli nad jego zarządzaniem?
więcej o Life Science StartUp Scena

Drugia edycja warsztatów "Zbuduj swój start-up"

Warsztaty "Zbuduj swój start-up", realizowane są przez INNOAGH Sp. z o.o. w ramach przedsięwzięcia INNOAGH TECHSTART-UP school.
więcej o Drugia edycja warsztatów "Zbuduj swój start-up"

Life Science Open Space

Klaster LifeScience Kraków wraz z Partnerami zapraszają na konferencję Life Science Open Space 11 października 2018.
więcej o Life Science Open Space

Szkolenia Fundacji Inventity

Czerwcowe szkolenia dla doktorantów, pracowników naukowych oraz pracowników CTT.
więcej o Szkolenia Fundacji Inventity

Cykl spotkań organizowany przez UEK

W maju UEK przeprowadzi cykl spotkań poruszających temat własności intelektualnej i komercjalizacji.
więcej o Cykl spotkań organizowany przez UEK

Biznes Tandem - rozwiń swój pomysł z ekspertem

Od dawna układasz plany biznesowe: masz pomysł jak usprawnić proces, stworzyć nową usługę, produkt? Brak ci wiedzy by realnie ocenić potrzeby klientów i nie wiesz, jak zacząć? Potrzebujesz doradcy, który oceni rynkowy potencjał pomysłu i zaplanuje efektywne działania?
więcej o Biznes Tandem - rozwiń swój pomysł z ekspertem

Przedsiębiorczy student - cykl imprez promujących przedsiębiorczość akademicką

więcej o Przedsiębiorczy student - cykl imprez promujących przedsiębiorczość akademicką

16.11 Urodziny AIP UJ: Marketing Mix

CTT CITTRU UJ zaprasza na drugie urodziny Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ!
więcej o 16.11 Urodziny AIP UJ: Marketing Mix

17-18.11 Polsko-Amerykański Most Innowacji (PAMI) 2017

Polsko – Amerykański Most Innowacji (PAMI), to dwudniowa konferencja, która skupia się na tematyce przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, społeczeństwie i nauce.
więcej o 17-18.11 Polsko-Amerykański Most Innowacji (PAMI) 2017