Wydarzenia CITTRU

Rzecznicy Patentowi JWP zapraszają do udziału w webinarze - Znaki towarowe – użyteczne narzędzie w strategii przedsiębiorstwa.
więcej o 23.11 Webinar: Znaki towarowe – użyteczne narzędzie w strategii przedsiębiorstwa

26.10 Spotkanie „Rola rzecznika patentowego we współczesnym świecie innowacji”

Już 26 października odbędzie się inauguracja projektu Rzecznicy Talentów edycja III. Pierwsze spotkanie będzie dotyczyło roli, jaką pełnią rzecznicy patentowi w innowacyjnym świecie.
więcej o 26.10 Spotkanie „Rola rzecznika patentowego we współczesnym świecie innowacji”

Rusza III edycja projektu Rzecznicy Talentów!

Jak chronić własność intelektualną? Jak zabezpieczyć efekty pracy naukowej? Jak zostać rzecznikiem patentowym i pomagać innym chronić kreatywne pomysły? Tego wszystkiego dowiecie się podczas spotkań organizowanych przez Fundację JWP Pomysł Patent Zysk w ramach III edycji projektu Rzecznicy Talentów.
więcej o Rusza III edycja projektu Rzecznicy Talentów!

Life Science Open Space już 19 października 2017 w ICE Kraków

Klaster LifeScience Kraków wraz z partnerami zapraszają na konferencję Life Science Open Space 2017.
więcej o Life Science Open Space już 19 października 2017 w ICE Kraków

Life Science Open Space 19 października w ICE

to FORUM INNOWACJI dla ZDROWIA I JAKOŚCI ŻYCIA, w którym uczestniczą przedsiębiorcy, naukowcy, lekarze, politycy, eksperci i inne osoby, aktywnie działające bądź dopiero rozpoczynające swoje projekty - 99% uczestników konferencji to potencjalni partnerzy do współpracy.
więcej o Life Science Open Space 19 października w ICE

Spotkanie SIG: Zdrowa żywność i żywienie

trendy w świecie żywienia - fakty i mity - 21 września 2017 - 15.30 - Cafe Szafe, ul. Felicjanek 10 - Kraków
więcej o Spotkanie SIG: Zdrowa żywność i żywienie

Spotkanie SIG poświęcone tematyce designu w life science

20 lipca 2017, w godz. 16:00 – 18:00, w Satori Cafe na ul. Józefa 25. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
więcej o Spotkanie SIG poświęcone tematyce designu w life science

Synchrotron SOLARIS dla przemysłu - spotkanie informacyjne

prezentacja oferty Synchrotronu i projektu Baltic TRAM oraz prezentacja hali eksperymentalnej i pierwszych trzech stanowisk pomiarowych
więcej o Synchrotron SOLARIS dla przemysłu - spotkanie informacyjne

UJ na Hannover Messe 2017

24 kwietnia rozpoczęło się jedno z największych i najbardziej prestiżowych na świecie targów przemysłowych: Hannover Messe 2017 (Międzynarodowe Targi Innowacji Technologii Przemysłowych w Hanowerze). Podczas wydarzenia zaprezentowane zostanie ok. 200 polskich firm oraz 27 krajowych technologii opracowanych przez krajowe jednostki naukowe w tym innowacyjne rozwiązania Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o UJ na Hannover Messe 2017

Własność intelektualna w life science - szkolenie

patenty, znaki towarowe, nazwa produktu leczniczego/suplementu diety czy oznakowanie opakowań - warsztaty prowadzone przez rzeczników patentowych Fundacji JWP.
więcej o Własność intelektualna w life science - szkolenie