Wydarzenia CITTRU

Bezpłatne szkolenie „Prawo autorskie, ochrona praw twórców do utworu!".

CITTRU oraz Fundacja JWP serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie „Prawo autorskie, ochrona praw twórców do utworu!".
więcej o Bezpłatne szkolenie „Prawo autorskie, ochrona praw twórców do utworu!".

Innovation Forum w Krakowie

Innovation Forum wiodąca, międzynarodowa sieć networkingow. Liczy obecnie 15 oddziałów, ściśle współpracujących z wiodącymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami naukowymi zarówno w Europie, Stanach Zjednoczonych, jak i Azji.
więcej o Innovation Forum w Krakowie

Eksperci JWP - bezpłatne konsultacje

25 kwietnia 2016 rzecznicy patentowi JWP udzielą porad i odpowiedzą na pytania na temat ochrony znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wynalazków oraz praw autorskich.
więcej o Eksperci JWP - bezpłatne konsultacje

ALFA SCHOOL - dwudniowych, bezpłatnych warsztatów dla naukowców.

Po raz trzeci naukowcy, którzy chcą rozwijać swoje projekty będą mieli okazję wzięcia udziału w ALFA SCHOOL, dwudniowym szkoleniu przygotowującym ich do komercjalizacji swoich projektów.
więcej o ALFA SCHOOL - dwudniowych, bezpłatnych warsztatów dla naukowców.

Wolves Summit dla developerów

1000 programistów i developerów, 2 dni wypełnione spotkaniami 1:1 i prelekcjami, szansa na poznanie przyszłych pracodawców i poszerzenie wiedzy na temat innowacji i technologii. Tak w dużym skrócie prezentuje się nadchodząca konferencja Wolves Dev.
więcej o Wolves Summit dla developerów

Konferencja: Nowoczesna Kosmetologia - od Nauki do Biznesu.

28 maja 2016 Wydział Farmaceutyczny UJ zaprasza przedstawicieli świata przemysłu kosmetycznego oraz naukowców, studentów i absolwentów studiów kosmetologicznych do wspólnej dyskusji oraz współpracy.
więcej o Konferencja: Nowoczesna Kosmetologia - od Nauki do Biznesu.

TRIZ – pragmatyczny sposób tworzenia innowacji

Zapraszam na seminarium dr Sergey'a Yatsunenko, który opowie o sile metodologii TRIZ, dającej możliwość tworzenia innowacji w sposób przewidywalny i kontrolowany.
więcej o TRIZ – pragmatyczny sposób tworzenia innowacji

Transferuj z CITTRU i startupUJ

Bezpłatne warsztaty grudniowe
więcej o Transferuj z CITTRU i startupUJ

StartupUJ z AIP UJ - czyli o zakładaniu firmy w inkubatorze i networkingu

Poznaj możliwości, jakie daje inkubator oraz postaw na networking. Zapraszam na inspirujące szkolenie
więcej o StartupUJ z AIP UJ - czyli o zakładaniu firmy w inkubatorze i networkingu

PolDoc zaprasza na grudniowe szkolenia i warsztaty

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc zaprasza na grudniowe szkolenia i warsztaty, które odbędą się w Łodzi, Warszawie, Krakowie i Poznaniu.
więcej o PolDoc zaprasza na grudniowe szkolenia i warsztaty